Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

ALMANCA

ALMANCA

İngiliz Akademi Dil Okulları, yıllardır Almanca eğitimleri veren tecrübeli ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde, dili hem konuşmada hem yazmada hem de dinlemede en iyi düzeye erişmeniz sağlanır ve kolayca diyaloglar kurmanız amaçlanır. Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 8-12 kişilik özel sınıflarda hizmet sunuyoruz. İngiliz Akademi Dil Okulları’nda, Normal, Yoğun ve Süper Yoğun Seçenekli programlarda “%100 Yabancı Eğitmenlerle” ders görme imkânına sahip olmak için sizleri şubelerimize davet ediyoruz. Avrupa’da yaygın bir şekilde kullanılan bir dil olan Almanca, Türkiye’de de iş piyasasındaki önemini gün geçtikçe artırmaktadır. Almanya’yla yıllardır süregelen ilişkiler ve Türkiye pazarındaki Almanya’nın büyük yeri Almancayı öğrenilmesi zorunlu bir dil haline getirmiştir. Beylikdüzü Almanca Kursu'nda, global dünyada geçerli olan Almanca materyaller kullanılarak, öğrencilerin en verimli eğitim alması amaçlanmaktadır.

Beylikdüzü Almanca Kursu'nda , Goethe Enstitüsü, Telc yada ÖSD gibi kurumların sınavlarına yönelik, Başarı Garantili bir şekilde eğitim alabilirsiniz. 

En iyi Almanca kursu olarak, Beylikdüzü'nde sizde Almanca öğrenebilir, dilerseniz Almanca Göç Yasası ile Almanya gibi ülkelerde kabul alıp, çalışma hayatına atılabilirsiniz.