Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ

ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ

Yurtdışından Almanya'daki eşinin yanına taşınmak isteyen bir kimse, kendi ülkesinden ayrılmadan önce, basit düzeyde Almanca bilgisini belgelemek zorundadır. Bu kişiler, ancak bundan sonra Almanya'ya seyahat edebilecekleri oturma müsaadesini alabilirler. Almanya'nın yurtdışı temsilcilikleri ve yabancılar dairesi, Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 sınavını basit düzeyde Almanca bilgisini gösteren belge olarak kabul etmektedir. Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1 sınavı iki bölümden oluşmaktadır: 65 dakika süren bir yazılı sınav ve 15 dakika süren bir sözlü sınavdan oluşmaktadır.Yazılı sınavda, günlük yaşamdaki kısa konuşmaları, özel telefon mesajlarını ya da hoparlörle kamuya yapılan anonsları dinler ve bunlarla ilgili soruları cevaplandırırsınız. Kısa notlar, küçük ilanlar, bilgilendirme levhaları ya da duyurular gibi kısa metinleri okur, bunlarla ilgili soruları cevaplandırırsınız. Basit formları doldurur ve günlük yaşama ilişkin kişisel kısa bir metin yazarsınız.

Sözlü sınav, grup halinde yapılır. Grup içerisinde kendinizi tanıtırsınız. Daha sonra günlük yaşamla ilgili sorular sorar, cevaplandırır ve grup içerisinden bir kişiye günlük yaşamdan bir şeyle ilgili ricada bulunursunuz.

Aile Birleşimi kursumuzda ana dili Almanca olan sınav sistemini çok iyi bilen profesyonel öğretmenlerimizden eğitim alırısınız. Aile Birleşimi sınav içeriğinde uzman ve Alman Kültürünü yakından tanıyan ve uzun yıllar Almanya’da ikamet etmiş öğretmenlerdir.

Beylikdüzü şubemizde Almanca Aile Birleşimi sınavlarına hazırlık amacıyla , en iyi öğretmenlerimiz ile en uygun eğitimleri sunmaktayız. Almanca Aile Birleşimi sınavınızda tek seferde başarılı olma garantisi sunmaktayız.

En iyi Almanca kursu İngiliz Akademi'de , Başarı Garantili Almanca Aile Birleşimi eğitimi alarak, A1 sınavını başarıyla tamamlayabilirsiniz.