Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

MALTA DİL OKULLARI

MALTA DİL OKULLARI

Malta Akdeniz ikliminin tüm sıcaklığı ve misafirperverliğiyle yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için cazip bir seçenek olmaktadır. Malta dil okulları Malta turizminin büyük bir yüzdesini oluşturur. Malta dil okulları özellikle yaz sezonu dışında İngiltere ve ABD gibi ülkelerle kıyaslandığında oldukça ekonomik bir seçenektir.Öğrenciler için en cazip ve tercih edilen; aynı zamanda dil okullarının da yoğun olarak bulunduğu bölgesi St Julians’tır. İkinci önemli bölge yine sahilde yer alan Sliema bölgesidir. Malta Üniversitesi’nin bulunduğu ve yaşamın St Julians ve Sliemeya göre biraz daha uygun olduğu öğrenci bölgesi Gzira da önemli merkezler arasında sayılabilir. Yüzme ve dalış seven öğrenciler için Maltada dil eğitimi aynı zamanda eşsiz bir tatil olacaktır.

MALTA’DA DİL EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

1. Malta bir çok ülke ile karşılaştırıldığında İngilizce eğitiminin  ve konaklamamın ekonomik olabileceği bir yer.
2. Malta dil okulları kalitelidir. Okullar Malta devleti ve Malta okullar birliği tarafından denetlenir.
3. Malta’da dil eğitimi uzun yıllardır devam eden bir sektördür, bundan dolayıda kurumsallaşmıştır.
4. Malta yaz aylarında milyonlarca turisti çekmektedir, İngiltere başta olmak üzere bu ülkeye gelen çeşitli ülkelerden turistler ile de pratik yapma imkanı bulunabilir.
5. Malta’nın insanı cana yakın ve samimi insanlardan oluşur.
6. Malta çok güvenli bir ülkedir.
7. Malta vize işlemlerinin diğer ülkelere göre daha esnek olmasından dolayı bu işlemlerle uğraşmak istemeyen veya İngilizce konuşulan diğer ülkelerden vize alamayacak durumda olan öğrenciler için de iyi bir alternatif oluşturmaktadır.

MALTA’DA BAŞVURABİLECEĞİNİZ DİL OKULLARI

St Julian’s Dil Okulları;
EC
ESE
ACE
Sliema Dil Okulları
LAL
ELA
LSI
Pembroke Dil Okulları
Sprachcaffe
Gozo Dil Okulları
LAL
Sprachcaffe