Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

EĞİTİM SİSTEMİ

EĞİTİM SİSTEMİ

EĞİTİM SİSTEMİ

İngiliz Akademi Dil Okulları tüm eğitim programlarında öğretmen merkezli interaktif bir eğitim modeli uygular. Tüm eğitim programlarının ana dili İngilizce olan yabancı hocalarla gerçekleştirildiği İngiliz Akademi Dil Okulları’nda Genel İngilizce eğitim programları 5 kurluk eğitim sistemi baz alınarak gerçekleştirilmektedir.

5 kurluk eğitim sistemi öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçlarına yönelik İngilizce dil eğitim programlarının içeriklerini kapsayan ve öğrencilerin bu içerikler doğrultusundaki tanımlamalara göre en uygun sınıflara yerleştirilmesini sağlayan ilkeler bütünüdür. Genel İngilizce Eğitim Programları dışında, çeşitli meslek gruplarına yönelik Özel Amaçlı İngilizce Dil Eğitim Programları, ulusal ve uluslararası İngilizce dil sınavlarına yönelik hazırlık programları ve 18 Yaş Altı Gruba Yönelik İngilizce Dil Eğitim Programlarının da öğrencilere sunulduğu İngiliz Akademi Dil Okulları’nda tüm eğitim programlarımız, deneyimli akademik kadromuzun pedagojik bilgi ve tecrübeleri ile öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda özenle oluşturulmuştur.

Eğitim süreleri farklı program seçenekleri ve bu programların yoğunluğuna bağlı olarak 1 ile 16 hafta arasında değişir. Hafta içi sabah (ekstra yoğun), hafta içi öğleden sonra (ekonomik program), hafta içi akşam (yoğun), hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 5 farklı program uygulaması mevcuttur. İngiliz Akademi Dil Okulları’nda uygulanan eğitim programları müfredat, metodoloji ve ölçme-değerlendirme sistemi açısından Avrupa Dil Yeterlilik standartlarına da (CEFR) uyumludur.