Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

UPPER-INTERMEDİATE (ORTA ÜST) SEVİYESİ

UPPER-INTERMEDİATE (ORTA ÜST) SEVİYESİ

UPPER-INTERMEDİATE (ORTA ÜST) SEVİYESİ

İleri orta seviye İngilizce eğitiminde, 144 saatlik eğitiminizin çoğu, konuşma ve dinleme becerilerinizi arttırmak için ayrılır. Bu seviyede dil bilgisinin sınırları, daha iyi yazabilmeniz ve okuduğunuz yabancı yayınların daha iyi anlaşılması için zorlanmıştır. Bulunduğunuz seviyenin kelime ve dilbilgisi zenginliğine, uygun konuşma ve dinleme pratiğine sahip olabilmeniz için Upper intermediate seviyesindeki eğitimin tamamını yabancı ve alanında uzman olan eğitmenlerden alırsınız. İleri orta seviyede, eğitmenler, öğrencileri olabildiğince sistemli bir biçimde konuşma ve yazmaya yönlendirecektir. Birçok öğrenci bu seviye sonrasında TOEFL, IELTS, YDS gibi akademik sınavlara hazırlık yapmayı planlamaktadır. Öğrenci bu seviyeyi tamamladığında oldukça kolay şekilde İngilizce akademik sunum yapabilir, akademik bir kompozisyon yazabilir duruma gelir. Orta üstü seviyede öğrenci, İngilizceyi tüm bölümleri ile çok iyi derecede kullanabilir durumdadır.

OKUTULAN KİTAP VE DÖKÜMANLAR

Upper Intermediate seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Elementary kitapları okutulur. Ayrıca ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklar ve worksheetler sürekli olarak verilmektedir. Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitapları da destek olmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır. Öğrencilerimiz, kütüphanemizden kaynak kitap, materyal ve okuma kitaplarını ücretsiz olarak temin edebilirler.

1 KUR 144 SAAT (EĞİTİM) SONUNDA

Somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar spontane ve akıcı bir şekilde anlaşabilir. Geniş bir konu yelpazesinde net ve detaylı bir şekilde kendini ifade edebilir. Güncel bir soruya karşılık, bir konunun farklı yönlerini, avantaj ve dezavantajlarını dile getirebilir. Bu kuru bitiren öğrencilerin bildikleri kelime sayısı ortalama 600-750 kelimedir.

SINIF KONTENJAN DURUMU VE AÇILIŞ TARİHLERİ

Eğitimlerimiz 14 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir. Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır. Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır. Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 99’tir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

BAŞARI GARANTİSİ

İngiliz Akademi Dil Okulları öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda(yapılacak Grammar, Reading, Writting, Listening and Speaking sınavlarında ortalama 60 puan alınması gereklidir.) İngiliz Akademi Dil Okulları başarı garantisi kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini yada eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının % 10'dan az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)

NEDEN İNGİLİZ AKADEMİ ?

144 saatlik eğitimi ile Avrupa Dil Portfoliosu ve Dil Pasaportuna tam olarak uyan özel metot.

%100 Başarı Garantisi ve Ücretsiz Kur Tekrarı

Uluslararası alanda okutulan Oxford Üniversitesi yayınları

Birebir ücretsiz telafi dersleri.

Online Eğitim imkanı

Haftanın her günü ücretsiz Grammar, Writting ve Speaking Clupler.

TEFL, CELTA belgeli üniversite mezunu Native Speaker (Yabancı Öğretmen) ve Türk Öğretmenler

Kişiye özel çalışma metodu

SINIF KONTENJAN DURUMU VE AÇILIŞ TARİHLERİ

Eğitimlerimiz 12 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir. Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır. Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır. Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 99’dur. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz