Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

İLKÖĞRETİM KOLEJ İNGİLİZCESİ

İLKÖĞRETİM KOLEJ İNGİLİZCESİ

İLKÖĞRETİM KOLEJ İNGİLİZCESİ

İLKÖĞRETİM KOLEJ İNGİLİZCESİ KURSU     

İngiliz Akademi Dil Okulları kurumlarında ilköğretim ingilizcesi öğretimi farklidir. Öğrencilerimiz ilk olarak seviye belirme sınavına alınır. Bu sınav sonucu sonrasında öğrencilerimiz başarı durumlarına göre below elementary ve elementary seviyelerine yerleştirilirler.İngilizceyi Erken Yaşta Öğrenmeye Başlayan Çocuklar

İngilizceyi hatasız öğrenir,

Okul derslerinde başarıları artar,

Kendine güveni artar,

İletişim kurmakta daha rahat olur,

Farklı kültürleri anlamada daha rahat hisseder

İNGİLİZ AKADEMİ DİL OKULLARI İLKÖĞRETİM İNGİLİZCESİ PROGRAMI

* İngilizceyi ders olmaktan çıkarıp, öğrenci merkezli aktiviteler aracılığıyla dili sevdirerek öğretmek amaçlanmaktadır.

* Ezber usulü dilbilgisi öğrenimini engelleyerek iletişim temelli öğrenim sağlanır.

* Öğrenci merkezli oyunlarla İngilizce eğitimi sayesinde çocuklara konuşma yeteneği kazandırılır.

* Programlar yaş gruplarına özel olarak hazırlanır, öğrencilerimizin kendi yaş ve seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanır.

* Öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan programlarla İngilizceyi ileri seviyelere kadar öğrenmeleri sağlanır.

* Öğrencilerimizin çeviri yapmaktansa hedeflenen dilde düşünmeleri sağlanır; bu yolla eğitim etkin hale getirilir.

Eğitmenlerimizin tümü formasyon sahibi, alanında uzman öğretmenlerden oluşur. Yabancı eğitmenlerin derse katılımları, eğitimimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Eğitmenlerimiz, öğrencilerimizin sadece öğretmenleri değil aynı zamanda danışmanları ve arkadaşlarıdır.

Öğrencilerimizin gelişimi, düzenli olarak yapılan sınavlarla kontrol edilirken, eksik kalan noktalar, ödevler ve ek derslerle tamamlanır. Eğitmenlerimiz sadece öğrencilerimiz ile değil, ebeveynlerle de sürekli iletişim halindedir. Ebeveynler dersler, sınavlar ve projelerden sürekli haberdar edilirken, danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak için her zaman hazır durumdadır. Çocuklar için İngilizce eğitimi denilince, akla ilk gelen dil okulu İngiliz Akademi Beylikdüzü şubemiz de, çocuğunuz için en verimli ve en kaliteli eğitim imkanı sunulmaktadır.