Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

ELEMENTARY (BAŞLANGIÇ) SEVİYESİ

ELEMENTARY (BAŞLANGIÇ) SEVİYESİ

ELEMENTARY (BAŞLANGIÇ) SEVİYESİ

Genel İngilizcenin ilk seviyesi olan elementary (başlangıç) seviyesindeki eğitim, öğrencinin İngilizceye alışma aşamasıdır. Bu seviyede dili öğrenecek kişinin, İngilizcede zaman vetemel cümle yapılarıyla tanışması sağlanır. Dili, sosyal hayatında kullanmayı hedefleyen öğrenci, belirlenen konu üzerinde oldukça fazla pratik yapma imkânı bulur. Kişi bu sayede İngilizce düşünme, İngilizce anlama ve İngilizce cevaplama yetisini, seviyesine uygun olarak kazanır. Bu seviye, İngilizce eğitiminin başarıyla tamamlanması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle seviyesindeki dil eğitiminin alanında uzman bir kadrodan alınması gerekir. İngiliz Akademi Dil Okulları, dil kuralları öğretiminin yanı sıra öğrencinin dil becerisi gelişimini de hedefler ve bu hedef doğrultusunda gerek derslerde, gerek ders dışı faaliyetlerde, dil öğrenen kişinin bol bol pratik yapmasına olanak sağlar. Başlangıç seviyesini başarı ile tamamladığınızda günlük hayatta kullanılan kelimeleri, cümle kalıplarını, temel zamanları öğrenmiş olacaksınız. Duyduğunuz basit diyalogları anlayabileceğiniz gibi karşılık vermekten de çekinmeyeceksiniz. İngiliz Akademi Dil Okulları olarak, İngilizce öğretimindeki uzman kadromuz sayesinde, İngilizce ile aranızda güçlü ve samimi bir bağ kuracağınızı garanti etmekteyiz.

OKUTULAN KİTAP VE DÖKÜMANLAR

Elementary seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Elementary kitapları okutulur. Ayrıca ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklar ve worksheetler sürekli olarak verilmektedir. Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitapları da destek olmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır. Öğrencilerimiz, kütüphanemizden kaynak kitap, materyal ve okuma kitaplarını ücretsiz olarak temin edebilirler.

1 KUR 144 SAAT (EĞİTİM) SONUNDA

Somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir. Kendini ve başkalarını tanıtabilir, başka insanların kişisel bilgilerine yönelik sorular sorabilir ve bu türden sorulara yanıt verebilir. Eğer konuştuğu kişiler yavaş ve belirgin konuşuyorlarsa ve ona yardıma hazırlarsa basit şekilde anlaşabilir. Basit zamanları ve basit paragrafları anlayabilir, konuşabilir düzeye gelecektir. Kur bitiminde ezberletilmiş kelime sayısı ortalama 150-250 kelimedir.

BAŞARI GARANTİSİ

İngiliz Akademi Dil Okulları öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda (yapılacak Grammar, Reading, Writting, Listening and Speaking sınavlarında ortalama 60 puan alınması gereklidir.) İngiliz Akademi Dil Okulları başarı garantisi kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini ya da eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının % 10'dan az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)

NEDEN İNGİLİZ AKADEMİ ?

144 saatlik eğitimi ile Avrupa Dil Portfoliosu ve Dil Pasaportuna tam olarak uyan özel metot.
%100 Başarı Garantisi ve Ücretsiz Kur Tekrarı
Uluslararası alanda okutulan Oxford Üniversitesi yayınları
Birebir ücretsiz telafi dersleri.
Online Eğitim imkanı
Haftanın her günü ücretsiz Grammar, Writting ve Speaking Clupler.
TEFL, CELTA belgeli üniversite mezunu Native Speaker (Yabancı Öğretmen) ve Türk Öğretmenler

SINIF KONTENJAN DURUMU VE AÇILIŞ TARİHLERİ

Eğitimlerimiz 12 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir. Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır. Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır. Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 99’dur. Ayrıca Elementary öğrencileri için, eğitimlerimize başlamadan önce 24 saatlik (ortalama 2 hafta) Preparation (Ön Hazırlık) eğtimleri ücretsiz verilecektir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.