Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

İNGİLİZ AKADEMİ DİL OKULLARI

Küçülen dünyada, büyüyen haberleşme ihtiyacı herkesin ortak ikinci bir dil bilmesini zorunlu kılıyor. İkinci bir dil bilenler hem iş dünyasındaki gelişmeleri yakından takip edebiliyor, hem de gelecekte farklı ülkelerde de çalışabilme şansını yakalayabiliyor. Onlar için dünya, sadece kendi ülkelerinden ibaret değil! İngiliz Akademi Dil Okulları İngilizce eğitiminizin başlangıcından sonuna kadar eksiksiz bir eğitim programı sunar. Yoğun pedagojik programlarla kısa sürede İngilizce dil becerinizi anlayabilir ve konuşabilir bir düzeye getirir.

İngilizceyi Yaşayarak Öğrenin!

İngiliz Akademi Dil Okulları yetişkinlere İngilizce öğretebilme bilgi ve becerisine sahip, üniversite mezunu, uluslararası sertifikalara sahip tecrübeli ve anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından verilir. Kelimeleri gerçek telaffuzları ile öğrenirken, uzman yabancı eğitmenlerle birlikte hem farklı kültürleri tanımak hem de gerçek hayatta İngilizce'yi yaşayarak ve kullanarak dil yeteneğinizi geliştirebilme fırsatına sahip olursunuz. İngiliz Akademi Dil Okulları olarak kendimize, öğrencilerimizin alışkın oldukları eğitim standardını sürekli kılmayı, eğitim ve eğitmenlerimizi sektörün gerektirdiği yenilik ve gelişmelere adapte etmeyi hedef koymuş bir kurumuz. İngiliz Akademi Dil Okulları olarak misyonumuz donanımlı eğitmenler ile modern mekanlarda kaliteli eğitim vermektir. Kendimize hedef belirlediğimiz ve hiçbir şekilde taviz vermediğimiz kalitemiz, sektörde takdir görmekte, yurt içinde ve yurt dışında çok önemli kurumlarla işbirliği  yapmamıza olanak sağlamaktadır. Ülkemizde kurumsal ve bireysel anlamda ingilizce eğitimine ihtiyaç duyan katılımcıların aklına gelen ilk seçenek İngiliz Akademi Dil Okulları olmaktadır.

İngiliz Akademi Dil Okulları, ingilizce kursu olarak kuruluşundan bu yana, gerek alanında uzman kadrosu ile gerek daha fazla ders saati, ders dışı aktiviteleri, ek dersleri ile kaliteli bir eğitim vermektedir.Hem yabancı hem Türk eğitmenlerimiz alanında uzman ve yıllardır kurumumuzla çalışan kişilerdir. İngilizce kursu denince akla ilk gelen İngiliz Akademi Dil Okulları, öğrencilerine ana ders dışında aktiviteler sunar. İngiliz Akademi Dil Okulları’nda, anlayamadığınız bir dilbilgisi konusunda veya eksik kaldığınızı düşündüğünüz herhangi bir alanda birebir ek ders alma imkânına sahipsiniz. Bu sayede dil eğitiminiz sadece gramer alanında değil, aynı zamanda konuşma, yazma ve dinleme alanlarında da geliştirilmiş olur.

 

Misyonumuz

Ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen. uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden beri globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında eğitim veriyor, sadece Türkiye'nin değil dünyanın takip ettiği eğitim modelleri geliştiriyor, yönetici, eğitimci ve öğrencilerimizin yurtdışı açılımlarını destekliyoruz.

Hedefimiz

Yerel ve küresel açıdan her alanda eğitimi ihtiyaç olarak gören bireyi ve organizasyonları hedef kitlesi içinde düşünen, çağın getirdiği sürekli değişime dinamik organizasyonel yapısıyla cevap veren. her alanda özgün ve inovatif açılımları ile hizmet sağladığı kitlelerin memnuniyetlerini en yüksek seviyelerde tutabilen, kaliteli ve güvenilir bir dünya markası olmaktır.

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?