Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

YKS Dil (YDT) HAZIRLIK

YKS Dil (YDT) HAZIRLIK

YKS DİL (YDT) HAZIRLIK KURSU 

Liseden mezun olan öğrencilerin, üniversitelerin dil sınavıyla kabul eden bölümlerine girebilmelerini sağlayan Öğrenci Seçme ve Yerleştime Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan sınavdır. 

Eski ismi LYS-5 olan (YDT)'nin sınav stratejisi, paragraf okuma, kelime diyalog bilgi gelişimi zamanı doğru kullanım teknikleri ile , sınav soru teknikleri, Beylikdüzü, Başakşehir, İzmit İngilizce kursu şubelerimizde uzman sınav eğitmenlerimiz ile verilmektedir. 

YDT Dil sınavına 11.ve 12. sınıflarda okuyan öğrenciler ve lise mezunu öğrenciler hazırlanmaktadır. YDT Dil Hazırlık Kurslarına kayıt olan öğrencilerimiz, tamamen sınav teknikleri ile çok kapsamlı bir eğitime tabi tutulmaktadırlar. 

YDT Dil sınavına hazırlık süreci, Beylikdüzü ve İzmit şubelerimizde 360 saatlik yoğun bir programdan oluşmaktadır. 

YDT Dil sınavı her yıl Haziran ayında yapılmaktadır. Lise mezunu öğrenciler yada 11.ve 12. sınıf öğrencileri , sınav stratejisine ihtiyaçları olduğu taktirde, İngiliz Akademi Dil okulları olarak alanından en iyi uzman eğitmenlerle disiplinli bir eğitime tabi olurlar. 

Üniversitelerin yabancı dil bölümlerini okumak isteyen öğrenci adayları, İngiliz Akademi YDT Dil kurslarını tercih ederek, başarılarını kesinleştirirler. 

YDT Dil hazırlık kurslarımızda, temel İngilizce eğitiminden farklı olarak sınav soru stratejisi eğitimi verilmektedir. En az orta düzeyde (B2- Intermediate) İngilizce dil bilgisine sahip öğrenci adayları, YDT Dil kursu için Beylikdüzü ve İzmit şubelerimizi tercih edebilirler. 

YDT Dil sınavında, 80 soru bulunmakta ve öğrencilerin İngilizce dil bilgisi ölçülmektedir. İngiliz Akademi Dil okulları olarak, YDT Dil hazırlık kurslarımızda, en kısa sürede, en yüksek doğru sayısı hedeflemekteyiz.