Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

LİSE İNGİLİZCESİ

LİSE İNGİLİZCESİ

İngiliz Akademi Dil Okulları olarak Lise İngilizcesi kursları, Üniversite veya iş hayatında kariyer hedefi olan lise öğrencilerinin gelecekte rahat etmeleri için özellikle tavsiye ettiğimiz bir kurs programımızdır. Okul derslerine de yardımcı olarak müfredatlandırılmış programlarımız sayesinde öğrencilerimizin hem okuldaki derslerinde başarılı olması hedeflenmekte hem de özgüveni yüksek ve İngilizceyi seven öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.İngiliz Akademi Lise İngilizcesi kursları öğretimini gençlerimizin yaş ve İngilizce seviyelerini göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Öncelikle öğrencilerimize Seviye Tespit Sınavı (STS) uygulanarak İngilizcedeki bilgi ve beceri düzeylerini belirlemekteyiz. Bu sınav sonrasında öğrencilerin seviyelerine göre ayrılmış sınıflara yerleştirmekteyiz. Öğrencilerimize haftanın her günü ücretsiz ve sınırsız katılım hakkıyla ders öğretmenleri eşliğinde birebir etüd dersleri alabilme olanağı sunuyoruz. Böylelikle öğrencilerimiz rahatlıkla anlamadıkları konular hakkında her zaman destek bulabilmekle beraber İngilizce bilgilerini pekiştirerek sürekli kullanıma hazır hale getirme imkanı bulmaktadırlar. İngilizce Kursu

LİSE İNGİLİZCESİ EĞİTİM PROGRAMIMIZ

İngiliz Akademi olarak bir eğitim seviyesinde toplamda 144 Saatlik Eğitimle 12 Kişilik sınıflarda, Alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde, Orijinal Inter aktif Programlı ücretsiz yayınlar eşliğinde eğitimlerimiz devam etmektedir.

NEDEN İNGİLİZ AKADEMİ'Yİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

İngiliz Akademi de İngilizceyi sadece ders olmaktan çıkarıp İngilizceyi severek öğrenme merkezli aktiviteler aracılığıyla öğrencilerin İngilizceyi sevmelerini ve derslerine odaklanmasını amaçlanmaktayız. Açılan gruplarımız öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine göre özel olarak hazırlanır ve öğrencilerimizin kendi seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanmış olur. Yabancı eğitmenlerin derslere katılımları, inglizce eğitimimizin vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Eğitmenlerimizin tamamı, formasyon sahibi ve alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır. Düzenli olarak yapılan sınavlarla öğrencilerimizin gelişimi kontrol edilir. Eksiklikler varsa şayet sınırsız ve ücretsiz birebir etüd dersleriyle tamamlanır. Velilerimiz dersler, sınavlar ve öğrencilerin durumlarıyla ilgili sürekli haberdar edilir. Eğitim Danışmanlarımız da velilerin sorularını yanıtlamak ve gerektiğinde yardımcı olmak için her zaman hazırdadırlar.

  • 144 saatlik eğitimi ile Avrupa Dil Portfoliosu ve Dil Pasaportuna tam olarak uyan özel metot.
  • %100 Başarı Garantisi ve Ücretsiz Kur Tekrarı
  • Uluslararası alanda okutulan Oxford Üniversitesi yayınları
  • Birebir ücretsiz telafi dersleri.
  • Online Eğitim imkanı
  • Haftanın her günü ücretsiz Grammar, Writting ve Speaking Clupler.
  • TEFL, CELTA belgeli üniversite mezunu Native Speaker (Yabancı Öğretmen) ve Türk Öğretmenler
  • Kişiye özel çalışma metodu

Sınıf Kontenjan Durumu ve Açılış Tarihleri

Eğitimlerimiz 12 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir. Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır. Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır. Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 99’dur. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.