Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

ADVANCED (ÜST) SEVİYESİ

ADVANCED (ÜST) SEVİYESİ

Genel İngilizce programının bu son seviyesinde tamamen yabancı eğitmenler ile çalışarak dil becerilerinizi hatasız kullanmanızı sağlamak amaçlanır. Bu seviyeye ulaşan öğrenci, dilbilgisi kurallarına tamamen hâkim olduğu için bu seviyede öğrencinin diğer dil becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler verilir. Bu seviyede, kurumumuzda yıllardır birlikte çalıştığımız ve tecrübesine güvendiğimiz yabancı ve alanında uzman olan eğitmenlerimizle çalışmalarınızı sürdürürsünüz. Akıcı ve hatasız biçimde dili kullanmanız için, ana derslerinizin dışında konuşarak pratik yapma, kelime öğrenme gibi etkinlikler ile eğitiminiz desteklenir. Bu seviyeyi tamamladığınız takdirde dile tamamen hâkim olacaksınız, konuşma ve yazmada herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Bu eğitim programında akademik olarak da bilginiz yeterli olacağı için TOEFL, IELTS gibi akademik programlara rahatlıkla katılabilecek ve başarı sağlayabileceksiniz. Kelime ve dilbilginiz üst seviyede olacak ve ana dili İngilizce olan biriyle rahatlıkla kendi ana diliniz gibi iletişim kurabileceksiniz.

OKUTULAN KİTAP VE DÖKÜMANLAR

Advanced seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Elementary kitapları okutulur. Ayrıca ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklar ve worksheetler sürekli olarak verilmektedir. Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitapları da destek olmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır. Öğrencilerimiz, kütüphanemizden kaynak kitap, materyal ve okuma kitaplarını ücretsiz olarak temin edebilirler.

1 KUR 144 SAAT (EĞİTİM) SONUNDA

Somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar spontane ve akıcı bir şekilde anlaşabilir. Geniş bir konu yelpazesinde net ve detaylı bir şekilde kendini ifade edebilir. Güncel bir soruya karşılık, bir konunun farklı yönlerini, avantaj ve dezavantajlarını dile getirebilir. Bu kuru bitiren öğrencilerin bildikleri kelime sayısı ortalama 800-1100 kelimedir.

SINIF KONTENJAN DURUMU VE AÇILIŞ TARİHLERİ

Eğitimlerimiz 14 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir. Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır. Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır. Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 99’tir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

BAŞARI GARANTİSİ

İngiliz Akademi Dil Okulları öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda (yapılacak Grammar, Reading, Writting, Listening and Speaking sınavlarında ortalama 60 puan alınması gereklidir.) İngiliz Akademi Dil Okulları başarı garantisi kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini yada eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının % 10'dan az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)

NEDEN İNGİLİZ AKADEMİ ?

144 saatlik eğitimi ile Avrupa Dil Portfoliosu ve Dil Pasaportuna tam olarak uyan özel metot.
%100 Başarı Garantisi ve Ücretsiz Kur Tekrarı
Uluslararası alanda okutulan Oxford Üniversitesi yayınları
Birebir ücretsiz telafi dersleri.
Online Eğitim imkanı
Haftanın her günü ücretsiz Grammar, Writting ve Speaking Clupler.
TEFL, CELTA belgeli üniversite mezunu Native Speaker (Yabancı Öğretmen) ve Türk Öğretmenler
Kişiye özel çalışma metodu

SINIF KONTENJAN DURUMU VE AÇILIŞ TARİHLERİ

Eğitimlerimiz 12 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir. Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır. Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır. Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 99’dur. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz