Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

TOEIC

TOEIC

Beylikdüzü TOEIC Kursu

TOEIC (Test of English for International Communication) günlük iş İngilizcesini test eden uluslararası bir sınavdır. TOEIC, TOEFL, GRE, GMAT gibi sınavların da hazırlayıcısı olan ETS'nin, işletmeler için özel olarak uyguladığı bir testtir. Tüm dünyaca tanınan ve uygulan TOEIC, İngilizce düzey belirleme amacıyla en çok kullanılan sınavlardan birisidir. Her yıl 60’tan fazla ülkede, 3 milyondan fazla kişi ve binlerce uluslararası kurum tarafından kullanılmaktadır. TOEIC İş başvurularından rakiplerinden bir adım önde olmak isteyenler, öğrenciler veya özellikle TOEIC sınavı isteyen kurumlara başvuracak olanların katıldığı bir sınavdır. TOEIC Türkiye’de genellikle bankalar, kurumsal şirketler ve danışmanlık firmaları tarafından kabul edilmektedir. Ayrıca TOEIC yurtdışında da oldukça yaygın olarak kabul edilen bir sınavdır.

TOEIC sınavına genel İngilizce programları öncesinde hazırlanılması Türkiye şartlarında İngilizce eğitimi alan bir aday için fazlasıyla tehlikelidir. Bu nedenle en az Upper-intermediate seviyesini bitirmiş olmak 800 ve üzeri bir skor için uygun olacaktır. Uzman yabancı eğitmenlerimiz sınava hazırlık süresinde kısa bir gramer tekrarından sonra reading ve listening bölümlerinde karşımıza çıkabilecek soru tiplerini ve bu soruların çözümlerini öğreterek öğrencinin pratiğini artırmaya yönelik çalışırlar. En çok kullanılan kelimeler ve hızlı ve pratik çözüm yöntemleri üzerine yapılan çalışmalarla da öğrencilerimizin sınavı bitirme hızını artırmak hedeflenir.

Eğitimlerimiz, çalışan kesimin katılabileceği saatler düşünülerek belirlenen gün ve saatlerde toplam 100 ders saati olarak tamamı formasyon sahibi uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Program sonunda hedeflenen amaç tavan puan 990 üzerinden en az 800 puan alınmasıdır. Eğitimin sonunda öğrencilerimiz global iletişim prosedürlerine ve iletişim standartlarına hâkim olarak iş mülakatlarında belirgin bir dinleme yetisi kazanırlar. Elde ettiğiniz zengin kelime haznesi ve güçlü altyapıyla yazılı iletişimizi daha anlaşılır hale getirebilirsiniz. Sınav sonucunda aldığınız puanı 2 yıl boyunca resmî olarak kullanabilir, elde edeceğiniz yüksek puanla rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Uygun şartlarda eğitime başlamış öğrenci gruplarında 800 ve üzeri puan alma oranı %65 iken, programı düzenli takip eden ve verilen sorumlulukları harfiyen yerine getiren kişilerde 800 ve üzeri puan alma oranında %85–90 başarı sağlandığı gözlemlenmiştir.