Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

PRE-INTERMEDİATE (ÖN ORTA) SEVİYESİ

PRE-INTERMEDİATE (ÖN ORTA) SEVİYESİ

PRE-INTERMEDİATE (ÖN ORTA) SEVİYESİ

İkinci seviyede artık İngilizce temelinizi almış olduğunuz için dilbilgisinde daha kolay ilerleyebileceksiniz. Pre-intermediate seviyesinde, yoğun bir dilbilgisi eğitimi verilmeye devam edilir. Bu sayede dilin temel yapısını daha iyi çözmeniz sağlanır. Yabancı bir dil öğrenirken yaşanılan en büyük sorun, öğrenilen dilin, anadilimiz ile karşılaştırma yapılarak öğrenilmeye çalışılmasıdır. Pre-intermediate seviyesi, bu sorunun çözüme kavuştuğu son seviyedir. Neredeyse gündelik iletişimde tüm dil bilgisi kurallarına denk gelen alt yapı, bu seviyede karşılığını bulacaktır. İngilizcenin alt yapısını ve dil bilgisini başlangıç seviyesinde öğrenmeniz dolayısıyla Pre-intermediate seviyesinde, günlük iletişimde daha zengin ifadeler kullanmanızı sağlayan yeni kelimeleri dağarcığınıza katarız. Artan kelime dağarcığınız, genişleyen dil bilginiz ve pratikte kazandığınız ivme sayesinde artık sadece güncel olayları anlamakla kalmayacak, aynı zamanda olan biteni daha iyi sorgulayacak ve fikrinizi daha net biçimde ifade edebileceksiniz.

Pre Intermediate seviyesinde sözcük dağarcığınızı geliştirmek için eğitimlerde, dilin altyapısı dışında kelime çalışmalarına ağırlık verilir. Sosyal alanlarda karşılaşılması muhtemel diyalogları daha iyi algılayabilmek için, eğitimlerinizde işlenen konuya uygun olarak dinleme ve konuşma pratikleri yapmanız sağlanır. Bu seviyede gelişmiş bir kelime dağarcığına sahip olursunuz. Sosyal alanlarda karşılaştığınız diyalogları, eğitim süresince yapmış olduğunuz pratikler sonucunda daha iyi anlar, edinmiş olduğunuz telaffuz yeteneği ile kurduğunuz cümlelerin doğru anlaşılmasını sağlarsınız.

OKUTULAN KİTAP VE DÖKÜMANLAR

Preintermediate seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir. Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Elementary kitapları okutulur. Ayrıca ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklar ve worksheetler sürekli olarak verilmektedir. Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitapları da destek olmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır. Öğrencilerimiz, kütüphanemizden kaynak kitap, materyal ve okuma kitaplarını ücretsiz olarak temin edebilirler.

1 KUR 144 SAAT (EĞİTİM) SONUNDA

Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir. Seyahatlerde, İngilizcenin konuşulduğu yerlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir. Alışıldık konularda ve kişisel ilgi alanlarında basit düzeyde ve konuları ilişkilendirerek kendini ifade edebilir. Yaşadığı tecrübe ve olayları, hayallerini, umutlarını ve hedeflerini anlatabilir, görüşlerini kısa olarak gerekçelendirebilir ve açıklama yapabilir. Kur bitiminde ezberletilen kelime sayısı ortalama 250-350 kelimedir.

BAŞARI GARANTİSİ

İngiliz Akademi Dil Okulları öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda (yapılacak Grammar, Reading, Writting, Listening and Speaking sınavlarında ortalama 60 puan alınması gereklidir.) İngiliz Akademi Dil Okulları başarı garantisi kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini ya da eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının % 10'dan az olması, ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)

NEDEN İNGİLİZ AKADEMİ ? 

 • 144 saatlik eğitimi ile Avrupa Dil Portfoliosu ve Dil Pasaportuna tam olarak uyan özel metot.
 • %100 Başarı Garantisi ve Ücretsiz Kur Tekrarı
  Uluslararası alanda okutulan Oxford Üniversitesi yayınları
  Birebir ücretsiz telafi dersleri.
  Online Eğitim imkanı
  Haftanın her günü ücretsiz Grammar, Writting ve Speaking Clupler.
  TEFL, CELTA belgeli üniversite mezunu Native Speaker (Yabancı Öğretmen) ve Türk Öğretmenler
  Kişiye özel çalışma metodu

SINIF KONTENJAN DURUMU VE AÇILIŞ TARİHLERİ

Eğitimlerimiz 12 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir. Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır. Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır. Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 99’dur. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.