Bize Yaz

×
Merhaba, Başarı Garantili Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

Başakşehir ŞUBESİ

Başakşehir

Adres:
İkitelli OSB Mah. Hürriyet Bulvarı No: 76 Kat: 4 Başakşehir /İSTANBUL
Telefon:
+902126970777
Başakşehir İngilizce Kursu

Günümüzde anaokulundan itibaren temel İngilizce dersleri verilmeye devam etmektedir. Fakat günlük hayatta çok sık kullanılmamasından dolayı unutulmaktadır. İngilizce kelimeler sürekli telaffuz edilmezse de zorluk çıkarmaktadır. İngilizce kursu en önemli özelliği, konuşmaya yönelik eğitim vermesi olmaktadır. Konuşarak kendini ifade edebilme özgürlüğünü kazandıktan sonra yazı kurallarına geçilmesi gerekmektedir. Bu saye de daha hızlı ve verimli bir süreç başlayacaktır. Gerekli olan altyapının sağlanması da kişilerin kısa süre de Başakşehir İngilizce kursu için kendini hazır hissetmesini sağlamaktadır.

Kurstaki Eğitim Seviyeleri ve Sınıf Tipleri

Başakşehir İngilizce Kursu şubemizde Eğitim seviyeleri sırasıyla A1 (başlangıç), A2 (temel), B1 (orta düşük), B2 (orta), C1 (orta üstü) ve C2 (ileri) şeklindedir. Kursa kayıt olduktan sonra seviyesini bilmeyen kursiyerler için yapılan seviye belirleme sınavı ile İngilizce seviyesi saptanmaktadır. Aynı seviye de olan kişiler için sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıfların ayrı olması eğitimin daha etkili olacağının göstergesidir. Yapılan örneklerin, İngilizce diyalogların ve grammer eğitiminin anlaşılması açısından sınıf tiplerine özen gösterilmektedir.

Başakşehir İngilizce Kursundaki Eğitmenlerin Özellikleri

İngilizce dersini yıllardır gören fakat hala bir cümle kurmakta zorlanan kişiler bulunmaktadır. Hem eğitim şekli hem de eğitmenin etkisi oldukça fazladır. Başakşehir şubemizde eğitmenlerin yabancı uyruklu olması ve birden fazla dile hakim olması öğrenciler için avantajdır. Hem İngilizce telaffuzun gelişmesi hem de İngilizce aksanının kısa sürede dile yerleşmesini sağlamaktadır. Başakşehir İngilizce Kursu şubemizde eğitmenlerin sürekli İngilizce egzersizler ile öğrencilerin günlük hayatı yakalamasını hedeflenmektedir.